Aktuálne je na Slovensku témou číslo jeden zaočkovanie Dominiky Cibulkovej a jej manžela Michala, ktorým bola prednostne podaná vakcína proti ochoreniu Covid-19. K tejto problematike sa už stihlo vyjadriť mnoho osôb vrátane samotnej Dominiky či premiéra Igora Matoviča. Obľúbená internetová postavička, vystupujúca pod prezývkou Nas*atá žena, sa však na to pozrela trošku z iného uhla.

Tajomná červenovláska, ktorá svoju identitu ukrýva pod filtrom, má na konte mnoho zábavných výstrelkov. Väčšinou sa však zameriava na tvorbu vtipných coverov známych hitov, nakoľko ju pánbožko obdaroval skvelým hlasom. Počas včerajška ale zabrdla do iného súdka a fanúšikov potešila skvelou paródiou na očkovací škandálik bývalej tenistky.

Vo videu Nas*atej ženy si môžete pozrieť, ako nahodená pani Dobromila Cesnaková navštívila ambulaciu, v ktorej sa chcela informovať o očkovaní. Najprv jej síce sestrička povedala, že voľný termínik nemá, no po pár sekundách sa čosi predsa len uvoľnilo, a to dokonca i pre manžela a zvyšok rodiny.

Krátko nato sa pani Cesnaková vrátila už za účelom očkovania, kedy ukázala, že pod kabátom skrýva nielen značkové tričko Fendi Pome, ale aj poriadnu nálož. Nech sa páči, pobavte sa na krátkom videu, pri ktorého sledovaní sa nebudete vedieť prestať smiať.

Video s očkovaním pani Cesnakovej si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube