Exotické Thajsko je dnes pre viacerých chlapov vysnívané dovolenková destinácia. Nečudo, veď na se*uálne radovánky si tam viete za pár šupov zadovážiť celkom slušné kúsky. Príbeh tohto chlapíka by ste ale zažiť naozaj nechceli.

Brit Reece Vella vycestoval do Thajska, do známeho raja dovolenkárov Pattayi, za jediným účelom. Užiť si čo najviac súloží s miestnymi babami. Za 35 libier si TO dohodol s Wannipou Janhuathon, s ktorou odišli do neďalekého hotela. Ich milostné scény sa z izby presunuli na balkón, kde v bujarých se*uálnych hrátkach pokračovali, keď zrazu 26-ročná Thajčanka vypadla priamo na chodník. Po páde zo 4. poschodia bola na mieste mŕtva.

Britský mladík po tomto momente ostal v šoku a z hotela ušiel. Urobil tak aj preto, lebo jeho turistické víza v Thajsku boli dva mesiace prepadnuté. Po príchode polície sa v hotelovej izbe našli použité kondómy, rozhádzané oblečenie a poloprázdny balík s drogami. 26-ročného Vellu sa policajtom podarilo vypátrať hneď na druhý deň, kedy bol okamžite zatknutý.

Wannipa Janhuathon

Reece Vella

Video zo zatýkania

Zdroj|Foto: Mirror.co.uk