Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 sa nezadržateľne blížia a na tento veľký športový sviatok sa už teší mnoho fanúšikov. Pred pár hodinami ale obletel svet šokujúci odkaz od organizáie ISIS, ktorá pripravuje smrť Cristiana Ronalda a Lionela Messiho!

Sociálnymi sieťami koluje šokujúci plagát z dielne ISIS. Toto síce nie je prvýkrát, čo Islamský štát naznačil možný útok počas futbalových MS 2018 v Rusku, ale jeho posledná propaganda je naozaj nechutná. Na snímke totiž možno vidieť dve najväčšie futbalové superhviezdy súčasnosti, ako ležia na trávniku, zataľ čo bojovníci ISIS im odtínajú hlavy.

Spomínaná fotka ukazuje štadión Lužniky v Moskve, ktorý bude hostiť finále tohtoročného svetového šamionátu. Súčasťou plagátu ISIS s mŕtvym Cristianom Ronaldom a Lionelom Messim je aj nápis: Odrežeme im krky!

Ešte v októbri 2017 ISIS zverejnila podobne hrôzostrašný plagát, na ktorom je Messi zobrazený vo väzení s krvácajúcou tvárou. Všetci fanúšikovia sú teraz zvedaví, ako na tieto vyhrážky od Islamského štátu zareaguje FIFA.

Odkaz ISIS pre Ronalda s Messim si môžete pozrieť –TU– a plagát ISIS, na ktorom je Messi vo väzení, si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Twitter