Ostrá kritika od nespokojného zákazníka prinútila vedenie známeho obchodného reťazca ku ráznemu kroku. Jakubovi sa totiž nepáčilo, že na pultoch supermarketu sa predáva aj známy konšpiračný magazín Zem a Vek.

Zákazník Jakub sa o svoju nespokojnosť s predajným sortimentom supermarketu Billa podelil na sociálnej sieti. Keď počas nakupovania zahliadol v regáli s tlačou kontroverzný časopis Zem a Vek, vraj ho okamžite prešla chuť ďalej nakupovať. Ako píše na Facebooku, tento magazín ho rozčertil natoľko, že má pochybnosti aj o kvalite ďalšieho tovaru, ktorý sa v menovanom obchode predáva.

billa zem a vek

„Ak sa medzi vaše tlačoviny dostane takáto mimoriadna nekvalita, vysvetlite mi, ako mám dôverovať napríklad vaším mliečnym alebo živočíšnym produktom?“ napísal pobúrený zákazník na fanpage Billa Slovensko. Podľa jeho slov je dôležitý kvalitný výber nielen medzi potravinami, ale aj medzi tlačou. Konšpiračný časopis tu podľa Jakuba nemá svoje miesto.

Billa na podnet nabrúseného zákazníka zareagovala možno ráznejšie, akoby mnohí čakali. Vedenie sa vyjadrilo, že sa rozhodli sporný časopis zo svojej ponuky tlače “vylistovať”. Zákazníci ho teda už v regáloch Billy od budúceho mesiaca nenájdu. Zaujímavosťou je, že kontroverzný plátok z ponuky vyradili práve v čase, ako sociálna sieť Twitter začala blokovať vybrané konšpiračné weby vrátane Zem a Vek.

billa zem a vek

Zdroj: Facebook, aktuality.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.