Separ je jedným z najúspešnejších a najsledovanejších slovenských raperov. Jeho albumy či koncerty sa tešia obrovskému úspechu a podobne je na tom aj jeho vlastná značka oblečenia s názvom Pirat Army. Teraz člen formácie DMS oznámil nečakanú novinku! 

Separ má obrovskú fanúšikovskú základňu a to sa odráža nielen na predaji jeho albumov, či návštevnosti koncertov, ale aj pri jeho vlastnej značke oblečenia Pirat Army. Každá kolekcia je do pár hodín beznádejne vypredaná a rovnako tak to dopadlo aj s tou poslednou. Ešte pred jej spustením Separ informoval svojich fans, že po čase sa dozvedia, prečo bude táto kolekcia veľmi vzácna a jedinečná. Dnes už je to jasné, pretože Separ pred pár hodinami na svojom Insta profile oznámil, že značka Pirat Army definitívne končí.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

“Na začiatku leta sme Vám oznámili, že každá kolekcia a každý kus počas tohto leta, je vzácny.. Týmto sa Vám chceme poďakovať za priazeň, za podporu a za to, čo sa nám za tie roky podarilo vybudovať! Každý kto si od PA niečo kúpil, bol toho súčasťou 🙏 No teraz už ako naznačovala aj prvá kolekcia svojím názvom, “2014-2020”, je čas …. čas na to, nechať Pirat Army ísť..” Celé Separove vyjadrenie si prečítajte v príspevku nižšie.

View this post on Instagram

Na začiatku leta sme Vám oznámili, že každá kolekcia a každý kus počas tohto leta, je vzácny.. Týmto sa Vám chceme poďakovať za priazeň, za podporu a za to, čo sa nám za tie roky podarilo vybudovať! Každý kto si od PA niečo kúpil, bol toho súčasťou 🙏 No teraz už ako naznačovala aj prvá kolekcia svojím názvom, “2014-2020”, je čas …. čas na to, nechať Pirat Army ísť.. Dropy tohto leta majú teda vysokú hodnotu, pretože to boli definitívne posledné kolekcie Pirat Army. ĎAKUJEME PIRAT ARMY TEAM 2014-2020 Ale v bode, v ktorom niečo končí, sa niečo nové začína.. Dakujem Castorovi, ktory to so mnou vymyslel, aj LuckyBoyovi ktory tomu dal 2 roky zivota, no a v neposlednom rade @david__lvs za to, ze sme to odstrelili na inu planetu..

A post shared by 𝙎𝙀𝙋𝘼𝙍 (@separ__dms) on

Zdroj|Foto: Instagram/Separ_dms

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU