Ešte pred pár týždňami nová relácia trhala rekordy, teraz ju už na obrazovkách TV Markíza neuvidíme. Obľúbená televízna stanica sa totiž rozhodla zrušiť vysoko sledovaný projekt, ktorého hlavnou moderátorkou bola sympatická Zlatica Puškárová. 

Keď svet a Slovensko zasiahla pandémia, TV Markíza zareagovala expresne rýchlo a divákom ponúkla všetky dôležité informácie v mimoriadnej relácii, konkrétne bolo odvysielaných až 24 špeciálov. Hneď prvý diel mimoriadneho projektu si pozrelo takmer 750 tisíc ľudí a v tom druhom mohli diváci vidieť napríklad to, ako Zlatica Puškárová prehovorila premiéra Igora Matoviča k tomu, aby si dal na tvár rúško a spoločne tak išli príkladom všetkým Slovákom.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Vysielanie mimoriadnej relácie sa však teraz končí a dôvodom sú ustupujúce obmedzenia na Slovensku. Generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele to vysvetlil nasledovne: „Tak ako je pandémia na ústupe a život v krajine sa postupne vracia do normálu, informácie o koronakríze dokážu dostatočne pokryť Televízne noviny, prípadne program Na telo. Ďakujeme všetkým kolegom, ktorí sa podieľali na výrobe špeciálu za vynikajúco odvedenú prácu s obrovským ohlasom.“

Foto: YouTube