Zoznámte sa s blonďavou Insta modelkou menom Ellie. Táto kočka je nielen krásna baba s top figúrou, ale je dokonca tak príťažlivá, že ľudia po celom svete si nechávajú tetovať na telo jej tvár i postavu!

Ellie O’Donnell sa narodila 7. septembra 1996 v anglickom Huddersfielde. Začala ako blogerka, ale keď v roku 2016 vyhrala súťaž krásy Miss England, rozbehla naplno svoju kariéru modelky. Dnes má jej Insta profil takmer milión followerov a určite si nájde viacerých aj medzi vami.

Čo je však zaujímavé, už niekoľko ľudí si dalo na telo vytetovať jej tvár či postavu, pričom niektoré z týchto kériek zverejnil portál Lad Bible – TU. Samotná Ellie sa o tomto nezvyčajnom trende dozvedela až potom , čo jej fotky tetovaní poslali jej priatelia. Jeden týpek z Austrálie má na svojom tele rovno dve tetovania s jej podobizňou.

Nevieme, či by ste si ju práve mali nechať vytetovať, ale nejaký ten like a follow jej viacerí z vás určite dajú. Najmä, keď na Instagrame narazíte aj na jej pikantnejšie zábery!

Ellie O’Donnell

Jej Insta profil nájdete – TU

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram/Missellie_o