Minulý rok sa počas tzv. uhorkovej sezóny stala senzáciou správa, že Brazílčan Neymar opúšťa Barcelonu a prestupuje do PSG. Tento rok titulky novín, portálov a magazínov napĺňa avizovaný transfer Cristiana Ronalda do Juventusu FC. Vedenie talianskeho klubu už prehovorilo!

Keď sa objavili prvé špekulácie o Ronaldovom prestupe do Juventusu, zároveň sa vynorili správy o tom, že Real Madrid mal poslať do PSG ponuku najskôr za Neymara, následne aj za Kyliana Mbappého. Tieto informácie spôsobili v Španielsku obrovský ošiaľ a to až taký, že ich vedenie Realu Madrid oficiálne negovalo. Zástupcovia klubu sa však nijako nevyjadrili k avizovanému odchodu Cristiana Ronalda a už vtedy začali fanúšikovia “Bieleho baletu” tušiť, že je zle.

V posledných hodinách všetko naozaj nasvedčuje tomu, že Ronaldo sa stane pred sezónou 2018/19  hráčom talianskeho Juventusu. Prestížny portál Goal dokonca už priniesol aj predbežné správy o jeho kontrakte s turínskym klubom. Vedenie Realu i samotný hráč zatiaľ mlčia, ale športový riaditeľ úradujúceho talianskeho majstra mal možnosť prehovoriť s novinármi.

Žiadne negovanie prestupovej špekulácie ale neprišlo, práve naopak. Spomínaný člen vedenia Beppe Marotta totiž verejne povedal: „Môžu fanúšikovia Juventusu snívať o príchode Cristiana Ronalda? Nevravím nič…“ Jeho vyjadrenie priniesol web Sport Bible.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Sportbible.com | Foto: YouTube