Jeden rok v Sampdorii stačil Milanovi Škriniarovi na to, aby ho kúpili zástupcovia slávneho talianskeho klubu Inter Miláno. Jedna sezóna v populárnom Interi mu pre zmenu stačila na to, aby sa o neho začali biť tie najvzvučnejiše kluby sveta. Podľa posledných správ po ňom najviac túži José Mourinho z Manchestru United!

Milan Škriniar sa stal v lete 2017 najdrahším slovenským futbalistom histórie, keď za neho Inter zaplatil Sampdorii 23 miliónov eur. Už počas prvej sezóny v Miláne mali prísť za neho ponuky od Manchestru City či od Barcelony v hodnote 50 miliónov eur. Obe Inter rázne zamietol. Manchesterské kluby City aj United sa však nevzdávajú bez boja a nedávno mali do Talianska priletieť ďalšie lukratívne návrhy.

Podľa správ na portáloch The Sun a Calcio Mercato mali oba kluby z Manchestru poslať do Milána ponuku v hodnote 53 miliónov libier, čo je v prepočte 60,5 milióna eur. Výrazne väčší záujem o služby nášho reprezentanta mal mať však José Mourinho. Taliansky web Calcio Mercato ale tiež tvrdí, že obe ponuky na prestup Inter odmietol a cenu rodáka zo Žiaru nad Hronom stanovil na 70 miliónov eur.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Thesun.co.uk, Calciomercato.com | Foto: YouTube, Twitter