Aj zadané baby musia od seba často odháňať nápadníkov, ktorí nevedia, čo znamená chlapská slušnosť. Ak totiž baba niekoho má, tak by sa skutočný chlap mal zákonite stiahnuť a nájsť si nejaké neobsadené hniezdočko lásky. Podobný problém mal aj Jožo, ktorý nám napísal svoj príbeh.

S frajerkou som tri roky, žijeme spolu v dvojizbovom byte a obaja pracujeme v rôznych oblastiach. Ja som murár na živnosť, takže chodím, kde je ma treba a popritom sám ponúkam nejaké menšie služby na rôzne fušky. Moja priateľka zas pracuje v administratíve v jednom z tých veľkých biznis centier, kde sa to nadržanými chlapmi len tak hemží. 

Už viackrát mi spomínala nejakého týpka – kolegu, ktorý mal na ňu všelijaké narážky. Snažil som sa nijako nevyvádzať, lebo som si vravel, že ak by sa jej páčil, tak by mi o tom asi nehovorila. Navyše ho označovala za slizkého a nepríjemného. Aj keď som, samozrejme, dostal chuť mu to veľmi rýchlo vysvetliť, tak som ju nabádal k tomu, aby mu dala jasne najavo, že jej to vadí, a že ju má prestať otravovať. Ona mi povedala, že sa o to pokúšala už veľakrát, no on si nedal povedať.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Začal jej dokonca vypisovať na messenger. Najprv to bolo len niečo o práci, asi aby udržal s ňou konverzáciu. Potom jej začal posielať nejaké videá a články, ktoré by ju vraj mohli zaujímať. Moja frajerka mu však väčšinou odpisovala veľmi stroho alebo vôbec, čo sa mu po čase asi prestalo páčiť. A tak konečne zaútočil naplno.

Napísal jej dlhú správu o tom, ako veľmi by s ňou chcel byť, a že prečo sa vôbec zahadzuje s obyčajným murárom, ako som ja. Asi mu nedošlo, že vďaka svojmu remeslu zarábam násobne viac ako on v zaprdenej kancelárii. 

Síce mi to prišlo celé smiešne, no dosť ma to už naštvalo. Preto som frajerke navrhol, aby mu odpísala niečo v zmysle, že má asi pravdu, no lepšie bude sa o tom porozprávať osobne pri víne. Ten hlupák s tým, samozrejme, súhlasil, no to ešte netušil, že na ich stretnutí pri vínku sa objavím aj ja – obyčajný murár. Sedel som otočený chrbtom k dverám podniku, takže keď prichádzal, zbadal len ju. 

Mali ste vidieť ten jeho pohľad, keď prišiel s kyticou kvetov za mojou frajerkou. Úsmev mu zmrzol veľmi rýchlo. My obaja sme to už nevydržali, rozosmiali sme sa a on tam chvíľu len zahanbene a zmätene stál. Moja frajerka sa potom upokojila a povedala mu, že mi môže povedať osobne to, čo jej písal do správy. Veľký Casanova sa zrazu nezmohol ani na jediné slovo a namiesto toho zdupkal skôr, ako som mu stihol čokoľvek povedať. No od toho momentu sa k mojej priateľke ozval iba vtedy, keď v rámci práce musel. 

Máte zaujímavé vzťahové príbehy? Dajte nám o nich vedieť na [email protected] 

Zdroj: Muzskysvet.sk | Foto: Pixabay.com