Asi každý, kto sledoval reality show Farma 11, musí uznať, že napätie, ktoré počas nej vládlo, by sa dalo krájať. O slovo sa po konci jej vysielania prihlásil aj vyhodený Matej Jurkovič, ktorého naštartovalo Mirkine vyjadrenie o ich vzťahu v live prenose finále. A nitku suchú nenechal ani na ďalších exfarmároch! 

Matej Jurkovič (41) nemal od svojho vyhadzovu za incident s Rasťom Mojsejom priestor pred kamerami vyjadriť sa k ostatným súťažiacim, tak si ho sám vytvoril. Po víkendových udalostiach, kedy ho najprv Mirka Csorbová nevykreslila počas finále v práve najlepšom svetle a neskôr ho očiernili vo Farme X-tra aj Romana Košťálová s Radovanom Dulínom, sa rozhodol na Instagrame natočiť live video.

Práve vyššie spomínaná trojica si to u neho poriadne zlízla a Matej nemal zábrany naozaj pred ničím. O Radovi tvrdil, že má všade iba dlhy a tvrdo odsúdil jeho správanie na Farme ako falošné, keď nevynechal vzájomný vzťah s Kristi Dali. Na tej adresu sa vyjadril, že presne vedel, čo je zač a môže byť iba rada, že na ňu počas Farmy nevytiahol veci, ktoré vyplávali na povrch neskôr vďaka jej expriateľovi. Ten o nej ešte pred pár týždňami na Instagrame rozširoval, že údajne ponúkala erotické služby za peniaze.

Na Romane si Matej takisto zgustol a vyjadril sa, že reči na jej adresu ohľadom užívania tvrdých drog sú pravdivé. Údajne to bola aj prvá vec, ktorú Romana urobila po svojom príchode domov z Farmy priamo v jednom zo známych bratislavských podnikov, v ktorom pred natáčaním reality show aj sama pracovala. Tieto slová nepriamo počas vysielania potvrdzoval aj Martin Mihálik alias Robíňo, ktorý taktiež avizuje, že ohľadom Romany vydá koncom týždňa video na YouTube kvôli jej ostrým urážkam.

Robíňo sľubuje takisto vyjadrenie ohľadom finalistky Farmy 11 Romany Košťálovej.

Na záver sa Jurkovič rozhodol vyjadriť aj k svojmu rozchodu s Mirkou Csorbovou, s ktorou nielen na Farme, ale aj nejaký čas po nej tvorili pár. Jeho slová naznačujú, že mu na nej prekážalo viacero vecí a údajne boli okolo nej takisto rôzne šumy týkajúce sa rôznych dlžôb, drog a podobne vážnych, no nepotvrdených skutočností. Matej tvrdil, že mladej Košičanke sa snažil vybaviť aj prácu, no nestretol sa s jej pochopením, pretože si vraj sama chcela určovať, kedy bude pracovať a kedy nie.

Jeho live stream sledovalo v niektorých momentoch vyše 6,5 tisíc divákov, čo je v rámci Instagramu určite slušné číslo. V komentároch sa objavilo aj mnoho dotknutých exfarmárov, ktorí adresovali statnému osobnému trénerovi zopár urážok a Rado, Romča a Mirka už sľubujú svoje vlastné vyjadrenia k celej tejto situácii. Nuž, tak sa zdá, že Farma 11 otrasie mediálnym priestorom tak, ako doposiaľ žiadna iná!

Exfarmári sa snažili Jurkovičovi počas vysielania taktiež naložiť.

Matejove videá si môžete pozrieť po kliknutí na jeho Insta story >>TU<<

Zdroj|Foto: Instagram/Matej.jurkovic.official, Farma.markiza.sk, YouTube