Oskarová herečka a speváčka Brianne Sidonie Desaulniers, známa aj pod pseudonymom Brie Larson, je v súčasnosti jednou z najkrajších komixových hrdiniek. Mnohí ju poznajú najmä ako Kapitánku Marvel, ktorá patrí medzi najsilnejších superhrdinov tohto sveta.

Stručný životopis

Brie má francúzske korene a údajne sa premenovala kvôli tomu, že bola unavená z toho, ako ľudia nevedia vysloviť jej francúzske priezvisko. Americká kráska v októbri oslávila svoje 31. narodeniny a narodila sa v Sacramente, hlavnom meste štátu California.

Herectvu sa venovala už od útleho veku a neskôr ho aj študovala na American Conservatory Theater v San Franciscu. Svoju kariéru začala v deväťdesiatych rokoch, no obrovský posun vpred prišiel až v roku 2016, kedy za svoj výkon vo filme Izba vyfasovala zlatú plešatú sošku spolu s ďalšími oceneniami ako Bafta či Zlatý glóbus.

Brie Larson

Rada si zájde na huby

Zvodná blondínka hrá na gitare, pekne spieva, rada si zahrá videohry (jej najobľúbenejšia herná konzola je nintendo), poctivo maká v posilke, je vášnivou hubárkou a má alergiu na mačky (vo filme Captain Marvel sa musela držať ďalej od oranžovej mačky, ktorá si strihla rolu tiež v tomto filme).

Na jej instagramovom účte je veľmi aktívna, denne pridáva storky a sleduje ju už 6,6 milióna fanúšikov. Prednedávnom pridala na svoj profil nový set fotiek, na ktorých je pôvabnejšia a krajšia ako kedykoľvek predtým a nájdete ich na konci článku.

Malá ukážka jej hry na gitare a spevu

Brie Larson

Brie a jej najnovší set fotiek

Zdroj|Foto: Instagram/Brielarson, Instagram/Captainmarvelofficial