Dnes je pre českého moderátora a baviča Leoša Mareša významný deň. Večer ho totiž čaká veľký koncert v O2 Aréne, ktorý pre svojich fanúšikov pripravoval niekoľko mesiacov. Čo čert nechcel, situácia sa mu veľmi nepekným spôsobom skomplikovala a namiesto šou musel pred pár hodinami riešiť vážnu dopravnú nehodu. Ako sa ale ukázalo, všetko naňho narafičil Kazma len preto, aby Mareš prehral stávku, ku ktorej sa na mesiac zaviazal. 

Leoš Mareš pred niekoľkými týždňami prehlásil, že bude mesiac jazdiť trabantom a ak by ho niekto uvidel v inom aute, podaruje mu svoje Ferrari. Moderátor si záväzok povinne plnil až do včerajšieho rána, kým sa nestal svedkom vážnej dopravnej nehody. V aute bol vraj zakliesnený človek a vedľa neho stála pani, ktorá volala o pomoc. “Tá pani strašne kričala, strašne plakala, volala, že jej proste zomrie manžel, on tam chrčal a ja som nevedel, čo mám robiť,” s roztraseným hlasom opisoval tragédiu na svojom Instagrame Leoš.

Podľa jeho slov ho pani prosila, či by nemoohol cúvnuť trochu autom, kým príde záchranka. Moderátor tak, samozrejme, učinil, pričom na mužovi sediacom vedľa neho spozoroval, ako sa mu uľavilo. “Zrazu som bol strašne šťastný, že je mu lepšie. A zrazu proste z ničoho nič všade kamery a objavil sa tam Kazma a hovorí “tak sme ťa chytili”, išiel si v aute a nebol to proste trabant,” pokračoval v rozprávaní príbehu. Mareš ostal v tej chvíli úplne šokovaný, avšak šťastný, že sa nikomu v skutočnosti nič nestalo. Kým on ale prežíval muky, Kazma mu s úsmevom povedal, že auto je teda jeho. “Ja som si myslel, že ten pán fakt umrie, to bolo proste hrozné, a všetci to brali ako televíznu šou.”

Po nepríjemnom incidente sa vraj Kazma snažil celý deň Leoša prinútiť k spolupráci a spolupodieľaniu sa na novej epizóde jeho šou. “Podľa neho som stávku s Ferrari prehral, ja si to nemyslím,” týmito slovami uzavrel nepríjemný zážitok s Kazmom Leoš Mareš. A čo si o tomto Kazmovom “fóriku” myslíte vy?

View this post on Instagram

Tohle se stalo dnes ráno Více v IG Story Celý smysl sázky s Trabantem byl “Musím jezdit měsíc jen v Trabantu a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest” Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchranou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem… Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o Ferrari prohrál. Já si to nemyslím..

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

 

 

Zdroj/Foto: Instagram