Televízia Markíza informovala minulý týždeň divákov Farmy o tom, že 16. októbra súťažiaci Matej Jurkovič (41) fyzicky napadol jedného zo svojich kolegov a bol okamžite vyhodený. Farme vďaka tomu začala okamžite stúpať sledovanosť, no netrpezliví diváci sa pýtajú, kedy sa agresívny farmár prestane objavovať na televíznych obrazovkách. Vo včerajšej časti však réžia odhalila niečo, vďaka čomu je takmer jasné, kedy spomínaný incident uvidíte! 

Matej Jurkovič mal podľa doposiaľ nepotvrdených informácií napadnúť z neznámych príčin Rasťa Mojseja, ktorý kvôli potyčke skončil v nemocnici. Keďže pravidlá Farmy sú jasné a neúprosné, a fyzické napadnutie je neprípustné, tak bol 41-ročný Bratislavčan okamžite z hry von. V televízii sa však kvôli posunu natáčania oproti vysielaniu stále objavuje. Zvedavých otázok od divákov, kedy budú svedkami tohto incidentu, stále pribúda, no zdá sa, že už poznáme odpoveď.

Vo včerajšej časti sa totiž objavil záber, na ktorom farmár Vladimír Hudáček píše špeciálnu farmársku kroniku. Do nej k dátumu 29.9., čo bola nedeľa, zaznamenával informácie o Radovom dueli s Petrom, ktorý sa na obrazovkách objavil v piatok 11. októbra. To znamená, že vysielanie Farmy je oproti jej skutočnému natáčaniu posunuté o jedenásť dní, takže Matejov útok na ďalšieho z farmárov by sa do televízie mal tým pádom pravdepodobne dostať budúci týždeň 28. októbra.

Vladimír Hudáček a farmárska kronika

Foto: Farma.markiza.sk