Už je to viac ako rok, čo Khabib Nurmagomedov (31) všetkým ukázal, kto je skutočným kráľom klietok v UFC. Od jeho víťazstva nad Conorom McGregorom (31) sa ho však ľudia dookola pýtajú, kedy môžeme očakávať odvetu. A Khabib v poslednom rozhovore írskemu zápasníkovi poriadne naložil! 

Khabibovi už podobné otázky musia liezť skutočne na nervy, pretože v jednom z videí z jeho interview pre ruské deti v škole si už veľmi servítku pred ústa nedával. Povedal, že si nemyslí, že Conor v skutočnosti tento zápas naozaj chce, keďže počas neho ho Khabib štyri kolá mlátil, a potom to jeho súper vzdal. Povedal, že McGregor iba kecá a on maká, tak nech si to ľudia vysvetlia po svojom.

Jeho urážky a provokácie vraj ani neberie vážne, pretože podľa slov obávaného zápasníka z Dagestanu je Conor idiot a on idiotom pozornosť nevenuje. Od jeho poslednej výhry totiž ubehli už takmer štyri roky, zatiaľ čo Khabib za ten čas zvíťazil v desiatich zápasoch v UFC a v šestnástich mimo tejto organizácie. Preto si myslí, že on si toto postavenie zaslúžil svojimi činmi, v čom je úplne odlišný od Conora McGregora. A pri všetkej úcte k írskemu bojovníkovi treba uznať, že toto sú holé fakty!

Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

Foto|Video: Twitter, YouTube