V posledných rokoch je najznámejší zápasník MMA Conor McGregor a ten sa po dvojročnej prestávke vracia opäť do ringu. 6 októbra vyzve v Las Vegas momentálne najsilnejšieho možného súpera Khabiba Nurmagomedova. Napätie pred zápasom sa každým dňom zvyšuje a Conor pred pár dňami prilial do ohňa riadnu dávku oleja. 

Khabibov otec totiž nedávno spochybňoval Conorovu silu a tiež jeho získané tituly. Povedal, že pozná minimálne šesť lepších zápasníkov v danej kategórii, ktorí si to zaslúžili viac a usúdil, že jeho syn je vo všetkom omnoho lepší a McGregora zničí. Írsky búrlivák známy mnohými konfliktmi a škandálmi, na seba s odpoveďou nenechal dlho čakať a na Instagram zavesil fotku Khabibovho otca, kde mu venoval pár štipľavých riadkov.

Nazval ho „trasúcim sa zbabelcom“ a rovnako tak počastoval aj samotného Khabiba. V ďalšom príspevku ho zas dokonca nazýva vlastizradcom. Uvidíme, ako ďaleko ešte tieto provokácie medzi zápasníkmi zájdu, keďže Conor sa v apríli tohto roka prezentoval aj útokom na súkromný autobus, v ktorom sa nachádzal aj jeho najbližší súper, za čo bol následne aj zadržaný. McGregor Instagram

McGregor vs Nurmagomedov

Foto: Instagram, YouTube