Farmárka Kristi Dali (32) si síce celý čas myslela, že sa listu od svojho priateľa Paľa nedočká, no opak je pravdou. Ten jej príde v dnešnej večernej časti a kontroverzná farmárka z neho bude poriadne rozhodená. O to viac je šokujúca jej reakcia smerom k Radovi Dulínovi (38) po jeho prečítaní! 

Kika sa pred Radom, ku ktorému má takmer celý čas v súťaži veľmi blízko, netajila tým, že ju vonku čaká priateľ, s ktorým to je však priveľmi zložité. Ten má totiž podľa jej slov manželku a ona sa kvôli tomu cítila odsunutá na druhú koľaj. To sa však nezdá byť až tak celkom pravda, o čom svedčia jeho pravidelné zaľúbené príspevky na Instagrame, kde zverejňuje prevažne jej fotografie.

Kristína sa o ňom po prečítaní listu vyjadrila, že je úžasný a ona o tom vie, ale je to medzi nimi zložité, no podľa svojich slov túži potom, aby sa to medzi nimi po príchode späť domov zmenilo. Aj napriek tomu, že z listu bola dojatá, tak sa tesne potom vybrala práve za Radom, s ktorým opäť skončila vo vrúcnom objatí a nechýbala ani pusa. Nuž, zaujímavý spôsob prejavu radosti z listu od frajera!

Reakcia Kristi na list

Foto|Video: Farma.markiza.sk