Tohtoročná Farma je doslova preplnená kontroverznými situáciami a pozornému diváckemu oku len málokedy niečo ujde. Tak to bolo aj v prípade svadby, ktorú mohli ľudia v televízii vidieť v piatok a pondelok. A práve v pondelkovej časti si fanúšikovia všimli niečo, čo by na Farme podľa pravidiel nemalo byť! 

Na farmárskom statku sa zosobášil mladý pár a celý obrad aj s hostinou mali na starosti samotní farmári. Počas neviazanej zábavy boli však televízni diváci svedkami šokujúceho momentu, keď sa na krátkom zábere objavila súťažiaca Romana Košťálová (23) v ruke s niečím, čo nápadne pripomínalo mobilný telefón, ktoré by farmári počas súťaže mať nemali.

V komentároch na facebookovej stránke Farmy si na tom ľudia poriadne zgustli, že je už aspoň konečne jasné, ako to vlastne v skutočnosti v súťaži chodí. Ďalší však potom prišli s teóriou, že cez neho iba mladá farmárka púšťala hudbu, pretože na chladničke sa nachádza externý reproduktor. Nuž, keďže sú mobily oficiálne zakázané, tak snáď by televízia Markíza niečo podobné nepripustila. Podobný prípad sa v histórii tejto reality show totiž ešte neobjavil.

Foto: Farma.markiza.sk