Rytmus a Jasmina sa vzali tento rok v máji a hoci od svadby prešli už dva mesiace, vyzerá to tak, že niektorí hostia si ešte stále ventilujú svoju nespokojnosť. Čo sa nepáčilo spevákovi Igorovi Kmeťovi?

Keď sa dal Rytmus dokopy s Jasminou, mnohí tomu nedávali príliš veľkú šancu, lebo si ho neustále spájali s predošlou priateľkou – Darou Rolins. Lenže za posledný rok stihla Jasmina otehotnieť, s Rytmusom sa zasnúbili a dokonca sa v máji vzali. Teraz už čakajú na to, kedy sa im narodí ich vytúžený syn, no vyzerá to tak, že niektorí ľudia sa ešte stále zamýšľajú nad ich sobášom.

Rytmusom dobrý priateľ Igor Kmeťo starší priznal, že sa mu svadba nepáčila a dokonca ju poriadne skritizoval. Známy spevák si nedával servítku pred ústa a priznal, že mal chuť odtiaľ odísť. S čím bol taký nespokojný?

Pre Nový Čas povedal, že išlo skôr o svadbu na imidž a od dobrej zábavy mala celá udalosť ďaleko. Podľa Igora to riadila Gabika Drobová a ceremónia bola príliš naaranžovaná a nascenárovaná. Zhodnotil, že si miestami pripadal ako komparzista.

Igorovi sa nepáčilo, že si nemohol zatancovať, najesť sa či zapáliť vtedy, kedy on chcel, ale musel sa držať programu… Hoci tvrdí, že Rytmus je mu ako nevlastný syn, mal chuť odísť a keby nebolo jeho, tak tam neostane. Nuž, na svadbe bolo približne sto hostí a vyhovieť každému sa asi skutočne nedá.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Rytmusking, Instagram/Kmetoband, Instagram/Jasmina_alagic