Mnohým divákom nejaký čas trvalo, pokiaľ v osobe záhadnej brunety v porotcovskom kresle Superstar spoznali slovenskú speváčku Katku Knechtovú. Katarína zahodila image sivej myšky, no ako sa zdá aj jej vyjadrenia sú oproti niekdajšiemu vystupovaniu o dosť ostrejšie. V ostatnom dieli speváckej súťaže „zaťala do živého“, keď komentovala súťažiaceho výkony v posteli! 

Do užšieho výberu speváckej show sa dostal mladý muž, ktorý sa o postup uchádzal s pesničkou Can’t Help Falling In Love od Elvisa Presleyho. Vystúpenie ale zrejme nedopadlo tak, ako súťažiaci očakával. Jeho neuspokojivý výkon okomentovala aj porotkyňa Katarína Knechtová, ktorá ho tvrdo odfajčila. Mladík sa po jej slovách zmohol len na zahanbený pohľad do zeme.

„Ty si prototyp speváka, ktorý nemá cit a obávam sa, že nebudeš dobrý ani v posteli, keď takto spievaš. Ďakujem,“ zaznel ortieľ z úst Knechtovej. Neskôr si speváčka zrejme uvedomila, že jej hodnotenie bolo pritvrdé a dotklo sa intímností súťažiaceho, no už bolo neskoro. K nevhodnému komentáru sa tak vyjadrila aspoň skrz sociálnu sieť.

knechtová

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, facebook