Už niekoľko týždňov beží na televíznych obrazovkách československá spevácka šou Superstar. Porotcovia hodnotia každú nedeľu nádejných spevákov, ktorých nešetria chválou či kritikou. Katarína Knechotvá to však svojím posledným hodnotením „prestrelila“ a je možné, že za to bude aj tvrdo pykať!

„Ty si prototyp speváka, ktorý nemá cit a obávam sa, že nebudeš dobrý ani v posteli, keď takto spievaš. Ďakujem.“ Týmto výrokom Katka Knechtová nielen odpálila nádejného speváka, ale strhla na seba i poriadny kus pozornosti. Redakcia Extra.cz sa tak spojila s urazeným Tomášom Křížkom, aby sa vyjadril ku Kataríninmu nelichotivému komentáru na jeho spevácky výkon.

„Po tom, čo mi Katarína povedala, som sa otočil na päte a odišiel som zo súťaže, pretože som prišiel pre skúsenosť zo speváckej súťaže, nie sa nechať urážať nemiestnymi poznámkami spomínanej porotkyne.“ Tomáš sa z celej situácie rýchlo pozbieral a premýšľa vraj nad tým, že celý incident prinesie pred súd: „O právnych krokoch naozaj uvažujem,“ prezradil vypadnutý spevák.

Ako sa celá aféra skončí, nevedno, isté však je, že Katka Knechtová už svoje slová oľutovala, čo aj sama napísala na sociálne siete. Jej slová si môžete prečítať TU.

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj: Extra.czFoto: YouTube.com, Videoarchiv.markiza.sk