Slovenskom posledné dni obletela správa, že dvaja známi herci spolu trávia letnú dovolenku v Grécku. Ihneď sa začalo riešiť, prečo tam spolu sú a či ich okrem pracovného a kamarátskeho vzťahu nespája aj niečo iné. Nás ich osobné vzťahové peripetie však vôbec nezaujímajú, no do pozornosti vám dávame zábavné video, ktoré vzniklo počas ich spoločnej cesty na ostrov Korfu.

Slovenskí herci Ján Koleník a Štefan Martinovič sú na televíznych obrazovkách pomerne často a najmä druhý z nich veľmi rád pridáva rôzne humorné videá aj na svoj YouTube kanál. Števov zmysel pre humor začína byť čoraz populárnejší a získava si stále viac a viac fanúšikov. Jeho upratovanie a lá Silvia Kucherenko je doslova pamätné a dokáže rozosmiať prakticky kedykoľvek.

Najnovšie zverejnené video z obľúbenej dovolenkovej destinácie mnohých Slovákov však tiež stojí za povšimnutie a prináša v podstate takú „mini recenziu“ na ostrov Korfu z pohľadu nášho populárneho zabávača, ktorého slová však v tomto prípade určite netreba brať vážne! 😀

Števo Martinovič, Ján Koleník a „grécka Šírava“

Foto|Video: YouTube, Facebook