Chlapi, buďme k sebe úprimní. Veľkosť našich pohlavných údov sa rieši už od nepamäti a v posledných rokoch sa rozmohol na internete trend, že čím väčší, tým lepší. Samozrejme, môžu za to najmä najrôznejšie erotické videá, ktoré však ani náhodou neodrážajú realitu bežných ľudských vzťahov. Aká je teda ideálna dĺžka vášho náradia, ktorá slovenským ženám stačí? 

Pri presúšaní sa rôznymi internetovými fórami, anketami a diskusiami sa chlap o ženských názoroch na naše “žezlá lásky” dozvie naozaj zaujímavé veci. Napríklad to, že príliš obdarení chlapíci (17 a viac centimetrov) môžu mať problém nájsť si dlhodobý vzťah!

Ženy totiž vraj mužov s takýmto bombardérom v nohaviciach zvládnu len krátkodobo a po čase sa im pohlavný styk môže zdať bolestivý až nepríjemný. Lepší komfort údajne zažívajú s “nástrojmi”, pri ktorých dokáže vyniknúť aj správna technika a obratnosť ich milovníka. Dá sa teda povedať, že do 16 centimetrov je to pre dámy ideál pokiaľ s chlapom rátajú do vzťahu na dlhší čas.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Samozrejme, rovnako ako príliš veľký, tak ani príliš malý nie je žiadna výhra, no našťastie v oboch prípadoch to môžu páni vynahradiť aj inými časťami tela, no a kreativitu necháme na vás. Ženušky zadefinovali starú známu pravdu, že nezáleží na tom ako a čím, ale či ich vôbec dokáže muž priviesť do blaženého stavu, a či sa im v posteli dostatočne venuje. Tak na to nabudúce myslite, či už idete do akcie s veľkým kladivom alebo malým kladivkom!

Že nejde o veľkosť, ale o šikovnosť, platí u žien v posteli stále.

Foto: Pixabay.com, YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU