Aktuálne jedna z najpopulárnejších a zároveň aj najkrajších speváčok, aké na Slovensku máme, poriadne prekvapila. Na Instagrame sa totiž pochválila fotkami zo svojej dovolenky v Taliansku, medzi ktorými nechýbali ani zábery v plavkách. Lina Mayer je fakt kus!

Lina Mayer, vlastným menom Karolína Majerníková, sa do povedomia širšej verejnosti dostala v roku 2009 vďaka projektu Česko Slovenská Superstar. Divákov a porotu zaujala nielen zlatom v hrdle, ale aj svojou krásou. Po skončení súťaže však o nej bolo dlhší čas ticho až do momentu, kým v roku 2015 nevydala singel Personal Sky, ktorým si získala celé Slovensko i Česko.

Dnes sa Lina síce radí k najúspešnejším speváčkam, no slávu a pozornosť sa nesnaží získať si obnažovaním. Keďže je ale vonku už nejaký ten týždeň poriadne teplo, obzvášť v Taliansku, kde krásna Košičanka aktuálne trávi dovolenku, počasie Linu prinútilo zhodiť oblečenie a navliecť si plavky. So svojimi doposiaľ asi najpikantnejšími zábermi sa tak rozhodla podeliť aj s fanúšikmi na Instagrame. A dobre urobila, vyzerá totiž senzačne!

Lina Mayer

Lininu pikantnú foto v plavkách si môžete pozrieť —- TU —

Foto: Instagram