Ťažko povedať, ktorá séria reality show Farma bola tak kontroverzná a prepieraná v médiách, ako práve tá aktuálna. Jedenásty ročník je sprevádzaný vlnou podivných situácií, ku ktorým veľkou mierou prispievajú aj ľudia, ktorí sa na Farme ani nenachádzajú! 

Predbežné informácie o vypadnutých, fyzický útok, tvrdá erotika, utajené deti či milenci súťažiacich. Aj tieto rôzne menšie či väčšie kauzy sprevádzajú tohtoročnú Farmu s poradovým číslom 11. Práve (ex)priateľ jednej z tohtoročných súťažiacich Kristi Dali naposledy na Instagrame odhalil šokujúce skutočnosti. Človek z réžie ho totiž kontaktoval, že ak chce Kristíne doručiť list na statok, tak nech tak urobí ešte v ten deň (nedeľa), aby jej ho dnes (pondelok) vedeli doručiť, lebo potom to už nebude možné.

Podľa informácií Paula Heliho sa natáčanie tejto reality show totiž v utorok 12.11. definitívne končí. To znamená, že v hre o rozprávkových 75 000€ už nie je väčšina zo súťažiacich, ktorí sa na televíznych obrazovkách budú ešte niekoľko týždňov objavovať. Je teda možné, že práve samotná Kristi Dali (32) stále o víťazstvo bojuje, keďže Paul dostal možnosť poslať jej list.

Paul Heli konverzácia s réžiou

Paul Heli vyjadrenie

Foto: Instagram/Pau.heli, Farma.markiza.sk