V tohtoročnej reality show Farma 11 sa diali mnohé zaujímavosti a k tým najväčším patril určite vzťah Mateja Jurkoviča (41) a Mirky Csorbovej (19). Tí mali k sebe na statku poriadne blízko a spoločne sa ukazovali aj po odchode z natáčania. Podľa posledných vyjadrení je však všetko inak!

Matej s Mirkou boli obľúbeným farmárskym párikom, ktorý si získal množstvo podporovateľov. Na Instagrame nechýbali po skončení ich pôsobenia na televíznych obrazovkách spoločné zábery plné hlbokých vyznaní. Zdá sa však, že tejto rozprávke je navzdory podpory ich fanúšikov definitívny koniec.

Mirka sa totiž počas včerajška pochválila fotkami tašiek s luxusným oblečením, kde bolo napísané, že ženy nemajú púšťať chlapov do obchodu a veriť im, že si idú kúpiť len tenisky. Každý nezainteresovaný človek si teda myslel, že tým naráža na Mateja, no v ďalšom príbehu to Mirka úplne vyvrátila. Tvrdí totiž, že s Matejom nechodí a má iného priateľa, s ktorým si vzájomné súkromie strážia. Nuž, mnohých toto rozuzlenie celej situácie určite prekvapilo!

Foto: Instagram/Miim3s, Farma.markiza.sk