Hovorilo sa o tom, ako o zápase storočia na našej MMA scéne. Sledovalo ho okolo 20 000 ľudí v pražskej O2 aréne a milióny ďalších pri televíznych obrazovkách. A zápas medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom priniesol víťazovi okrem statusu TOP fightera v Čechách a na Slovensku aj poriadne mastnú finančnú odmenu! 

Väčší zápas sa v našich zemepisných šírkach naozaj udiať nemohol a obaja bojovníci sa naň pripravovali dlhé mesiace. Aj napriek tomu, že bol Attila (34) považovaný za mierneho outsidera, tak zavrel ústa všetkým pochybovačom a po približne dvoch minútach poslal Vémolu (34) presnou ranou k zemi.

Získal tak nálepku najnebezpečnejšieho zápasníka histórie Česka a Slovenska, ktorú mu už nikto tak ľahko nevezme, aj keď Vémola už ihneď pár hodín po zápase začal snívať o odvete v roku 2020. Za tento triumf zinkasoval Végh podľa verejne dostupných informácii 1,5 – 2 milióny českých korún, čo v prepočte na eurá znamená rozmedzie 60 – 80 tisíc eur. A to sa nastávajúcemu oteckovi určite zíde!

Zdroj: Isport.blesk.cz | Foto: Instagram/Attilavegh, Instagram/Ondrejnovotny, YouTube