Češka Adéla Kvitová je mladučká účastníčka speváckej show Superstar. Talentovaná rodáčka z Ostravy sa síce prebojovala do súťažnej top osmičky, no na sociálnych sieťach sa na krásnu brunetku valí vlna kritiky. Adelka je vraj pre spevácku súťaž až príliš rajcovná! 

Dvadsaťročná Adéla Kvitová dráždi mužské pohľady kedykoľvek sa objaví na javisku. Jej kvalitami si je vedomá aj réžia speváckej súťaže, ktorá brunetku v ostatnej časti navliekla do naozaj dráždivého kostýmu. Minišaty viac odhaľujúce ako zahaľujúce si zobrali na mušku v dobrom aj porotcovia, kritika sa na krásnu Adélku Kvitovú zniesla až na sociálnych sieťach.

„Táto žena mi príde akoby vyskúšala už všetko,“ píše sa v komentároch na adresu mladej speváčky. „Otrasné vystúpenie. Mám pocit, že dĺžka sukne vám nič nehovorí. V podstate asi majú byť holé. Obtierať sa telo o telo s tanečníkmi. Príde mi to se*istické odporné a už sa na to viac nebudem pozerať. Fuj,“ jeduje sa ďalšia komentujúca. Snáď aspoň mužskému publiku urobila Adélka vo vzrušujúcom kostýme radosť.

Adéla Kvitováadela kvitova
adela kvitova
adela kvitova
adela kvitova
adela kvitova

Zdroj/Foto: Instagram | Video: YouTube