Znie to až neuveriteľne, ale krásna herečka Kaley Cuoco, ktorú si mnohí pamätajú najmä ako Penny zo seriálu Teória veľkého tresku, oslávila už svoje 35. narodeniny. Čo by sme to boli za pánsky magazín, aby sme si pri tejto príležitosti nepripomenuli jej najrajcovnejšie zábery?

Kaley Cuoco, celým menom Kaley Christine Cuoco, sa narodila 30. novembra 1985 v Kalifornii. S herectvom začínala už v roku 1992 a po pár vedľajších úlohách získala prvú “veľkú”, keď sa v rokoch 2002-2005 objavovala v seriáli 8 Simple rules. O dva roky neskôr prišla jej (zatiaľ) životná rola, keď stvárnila Penny v obľúbenom sitkome Teória veľkého tresku. Okrem toho sa objavila v niekoľkých filmoch ako napríklad The Last Ride, Penthouse, Všetky cestú vedú do hrobu, Dokonalý svedok s.r.o. alebo Handsome.

Je to až neuveriteľné, ale krásna “Penny” teraz oslavuje už 35 rokov. Napriek tomu je však stále maximálne atraktívna. V súčasnosti sa už nejakým obnaženejším záberom vyhýba, ale pri príležitosti narodeninových osláv sme pre vás našli video, v ktorom možno nájsť najrajcovnejšie fotky jej kariéry. Na niektorých je dokonca “hore bez”!

Kaley Cuoco

Spomínané video nájdete –TU– 

Foto: Instagram/KaleyCuoco