Novodobých fitnesiek je na Slovensku ako húb po daždi. Môže za to z časti fenomén slovenských reality šou, kde sa dotyčnej stačí ukázať párkrát na televíznej obrazovke a následne si buduje kariéru fitnesky, či kozmetičky na sociálnych sieťiach. 

Do tejto kategórie určite nespadá krásna Timea Trajteľová. Rodáčka zo Zvolena už niekoľko rokov patrí k špičke slovenského fitnes, čoho dôkazom sú aj jej mnohé prestížne zahraničné ocenenia. Timea je snom každého chlapa, no po jej boku už nejaký čas stojí priateľ Peter, s ktorým sa zasnúbila. Tomu venovala na Instagrame nedávno veľavravný odkaz.

„Na začiatku som sa zamilovala do jeho hlasu a našich spoločných chvíľ, kedy pre mňa vôbec neexistoval okolitý svet. Nikdy predtým som nič tak silné nezažila. 
Dnes sa do teba zamilovávam každý deň niekoľkokrát znova a znova, pretože medzi momentom, kedy sa ráno v tvojom náručí zobúdzam a opäť v ňom večer zaspávam mi na to dávaš milión malých/veľkých dôvodov. Čím viac spolu pozorujeme okolitý svet a skazené ľudské vzťahy, tým viac si každý deň vážime našu lásku. Baví ma, že sa chápeme aj bez slov. Si moja druhá polovička a životný parťak do pohody aj nepohody. 
Ďakujem, že si si ma našiel a najmä nechal. A ďakujem mojim rodičom a celej mojej úžasnej rodine, ktorá mi od malička dávala na manželstvo ten najlepší príklad a ukazovala, že partneri si majú jeden druhého vážiť, navzájom sa hýčkať, milovať a prežiť spolu celý život,“ nešetrila Timea. Po týchto slovách je nad slnko jasné, že priateľ Peter to má zrátané a fitneska s ním chce stráviť mnoho spoločných rokov.

Timea Trajteľová

Foto: Instagram