Šokujúce skutočnosti sa v poslednom období dozvedajú všetci fanúšikovia reality show Farma. Kristi Dali (32), ktorá je na statku jednou z kontroverzných súťažiacich, sa totiž v šou prezentuje ako osoba, ktorá je v súkromí vo vzťahu so ženatým mužom, no na Farme sa rada točí okolo Radovana Dulína (38). Jej už verejne známy priateľ však prišiel na stránke reality show s ohromujúcim priznaním! 

O priateľovi Paľovi sme vám priniesli článok pred pár dňami a prezentovali sme ho ako utajovaného ženatého frajera, o ktorom Kika v šou rozprávala. Jeho sociálne siete sú totiž plné fotiek z rôznych výletov či dovoleniek, ktoré spoločne s Kristi absolvovali. Všetko je však, zdá sa, úplne inak. Práve chlap vystupujúci pod menom Pau Heli pod video o liste, ktorý jej na Farmu prišiel, napísal, že on ženatý nikdy nebol a Kristínu nepodvádzal.

Vyzerá to teda tak, že je to list od úplne iného chlapa a okrem Paľa má Kristína v súkromí ešte jedného priateľa, ku ktorému sa počas súťaže priznala. Paľov list totiž vraj nebol Kristíne doručený a údajne obsahoval poriadne ostré slová. Okrem toho do komentárov napísal, že jej zoberie auto, kľúče od domu vo Švajčiarsku a stihol jej už zablokovať aj kreditku. Nuž, tak sa zdá, že zatiaľ čo pred pôsobením na Farme mala Kristína priateľov minimálne dvoch a v súťaži si našla tretieho, tak po jej opustení statku jej nezostane asi už ani jeden.

Foto: Farma.markiza.sk