Krystina Butel je tridsiatnička, ktorá má záľubu v úprave svojho tela pomocou plastických operácií. Od ostatných “silikóniek” sa však dievčina rozhodla odlíšiť naozaj bizarným spôsobom. Jej obrie melóny zdobia ružové bradavky v tvare srdiečok. Krystina ale s úpravami ani náhodou neplánuje prestať, chcela by sa totiž čo najviac ponášať na túto bizarnú vec!

Krystina si ľahla s kozičkami pod nôž, už keď mala sedemnásť. Od tohto času stihla do dekoltu investovať vyše 20 000 libier. Majiteľka salónu krásy sa totiž chcela vždy priblížiť svojmu ideálu, ktorý je naozaj bizarný. Jedná sa totiž o jej vlastnú karikatúru z dovolenky na Ibize. Tú jej nakreslil miestny umelec, keď mala pätnásť rokov. Odvtedy dievčina začala byť touto podobizňou z obrázku priam posadnutá.

Krystina Butel

Krystina si predsavzala, že sa na karikatúru bude najviac ponášať, ak si dá chirurgicky upraviť bradavky do tvaru srdiečok, napichať pery a bude používať výrazný make-up. “Táto karikatúra je mojou ikonou, stále mi pripomína, že som s premenami svojho tela ešte neskončila,” dodáva brunetka posadnutá obrázkom z dovolenky. Krystine ku cti slúži aspoň fakt, že vďaka tomuto cieľu rapídne schudla. Teraz však už dychtivo plánuje ďalšiu plastiku pŕs.

Krystina Butel

Krystina ButelKrystina ButelKrystina ButelKrystina Butel

Foto Krystininých bradaviek v tvare srdiečok si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Facebook, Instagram, Twitter