Táto žienka vonkoncom nemá problém s odhaľovaním. Playmate Silva Kucherenko neustále dráždi chlapov na sociálnych sietiach svojimi fotkami. Tá najnovšia jej teda skutočne vyšla!

Silva pozdravila svojich fanúšikov horúcim záberom zo sauny, kde pózuje viac odhalená ako zahalená. Všetkým zaželala sladké sny. „Po tejto fotke budem mať sladké sny aj ja,“ napísal týpek.

„Silvi, ja ťa žeriem proste, nielen tým ako vyzeráš, ale hlavne tou charizmou, čo z teba ide každým videom. Toľko ľudí tebou opovrhuje (ale nás fans máš viac), ale tupá fakt nie si! Hlavne neznášam ľudí, ktorí proste riešia kto ako vyzerá, sedia na zadku na mobile a hejtujú druhých hnusným spôsobom (mne napríklad sa moc nepáčia už tak „veľké“ pery ako máš ty, ale to je môj názor, nemusím to písať a hovoriť nikde pod tvoje fotky a riešiť, proste to si TY a inú si ťa neviem predstaviť) – to je proste môj problém, lebo mne sa páči niečo iné, ale jednoducho sledujem ťa, lebo si mi sympatická, zábavná a milá osoba a postavička len stále provokuj, nech majú ostatní čo riešiť. Si super Silvi,“  napísala jedna fanúšička.

Silvia Kucherenko

Spomínanú fotku si pozriete >>> TU <<<

Foto: Instagram