Pandémia koronavírusu Covid-19 pripravila o prácu desiatky miliónov ľudí po celom svete. Veľa odvetví dlhodobo nefunguje a pravdepodobne ešte dlhšie fungovať nebude, no to, čo niektorí považujú za osobnú tragédiu, ďalší premenili na možnosť uchytiť sa v celkom inom odvetví. A presne to je prípad bývalej učiteľky gymnastiky Lauren Kennedy, o ktorú sa v poslednom čase začali zaujímať svetové médiá.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Dôvodom zvýšenej pozornosti o Laureninu osobu je to, že blond gymnastka prirodzene prišla o svoj zdroj zárobku, pretože pandémia jej neumožňovala vyučovať. Spoločne s priateľom však prišli na spôsob, ako by sa Lauren mohla uchytiť – teraz údajne zarába 40-tisíc mesačne! Ako je to možné?

Športovkyňa začala pridávať na necenzurovanú aplikáciu “only fans” horúce príspevky, kde svoju ohybnosť demonštruje úplne nahá. Režiséra jej popritom robí vlastný manžel, ktorý ju v tom plne podporuje. A rozjarení muži platia za to, aby mohli vidieť stále viac a viac. Niečo “jemnejšie” z jej repertoára si môžete pozrieť na konci fotogalérie a ktovie, možno vás Lauren zaujme až tak, že jej za dráždivé fotky a videá tiež začnete platiť!

Lauren Kennedy

Lauren na horúcom videu >>TU<<

Foto: Instagram/Laurenkennedy