Opatrenia súvisiace s pandémiou koronavírusu Covid-19 prinášajú nielen v zahraničí, ale aj u nás na Slovensku tzv. sekundárne obete. Ide o ľudí, ktorí síce neboli zdravotne zasiahnutí týmto vírusom, no rôzne obmedzenia sa stali pre ich život likvidačnými. A podobným prípadom je aj Peter z okolia Košíc, ktorého inzerát na známom portáli zdieľali už stovky Slovákov! 

Nebudeme ďaleko od pravdy, ak napíšeme, že ľudia sa v dnešnej dobe už viac boja toho, či neumrú od hladu, ako nákazy koronavírusom Covid-19. Už v prvej vlne bolo mohutné zatváranie všetkého čo sa dalo pre mnohých likvidačné a počas druhej vlny, kedy sú čísla nakazených na Slovensku ešte rapídne horšie, sa situácia takmer identicky zopakovala.

O príjmy prišla kultúrna oblasť, keďže všetky tamojšie inštitúcie boli zatvorené, zo športov majú výnimku iba prvé ligy, no aj tie organizujú zápasy bez prítomnosti divákov a interiéry barov, reštaurácií či fitness centier sú zatvorené. Organizovať sa nemôžu ani žiadne kultúrne podujatia a rapídnou stratou príjmov trpí aj cestovný ruch.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Za všetkými týmito osudmi sú samotní ľudia, jednotlivci, ktorí potrebujú platiť účty, kupovať si jedlo a boria sa s existenčnými problémami. A podľa rétoriky našej vlády sa tak skoro nejakého zlepšenia nedočkajú. To má za následky aj taký zúfalý inzerát, aký nájdete teraz nižšie. A my Petrovi, aj všetkým ostatným osudom ťažko skúšaným Slovákom prajeme, aby toto obdobie prežili s čo najmenšou ujmou na životoch!

Slovák prosí o akúkoľvek prácu

Zdroj|Foto: Bazos.sk, Pixabay.com, YouTube