Návrat hviezdneho zápasníka Natea Diaza do kolotoča MMA sa nezadržateľne blíži. A jeho verejný tréning pred fanúšikmi, ktorý je bežnou súčasťou posledných dní prípravy na zápas, bol poriadne zaujímavý! 

34-ročný rodák z Kalifornie sa v klietke v ostrom stretnutí neobjavil od roku 2016, keď ho porazil Conor McGregor v legendárnom odvetnom zápase týchto dvoch kohútov. Natea Diaza čaká tento víkend jeden z najlepších fighterov súčasnosti Anthony Pettis. Obaja majú na konte rovnaký počet profesionálnych zápasov (30), no Pettis má v nich lepšiu bilanciu 22 víťazstiev a 8 prehier. Naproti tomu Diaz triumfoval v 19 zápasoch a 11 skončilo jeho porážkou.

Navrátilec do klietky Diaz poňal svoj otvorený tréning pred fanúšikmi veľmi zábavne. Zapálil si počas neho joint, ktorý neskôr podával aj prítomným divákom, za čo si vyslúžil potlesk. Podľa slov zápasníka sa však nejednalo o marihuanu, ale iba o tzv. CBD olej bez látky THC, ktorý antidopingová agentúra nezakazuje. Pettis na svojom tréningu nič podobné nepredviedol, ale za to svojho sparring partnera poriadne ponaháňal. Všetko teda nasvedčuje tomu, že nás v sobotu v noci čaká veľká šou!

Nate Diaz otvorený tréning

Anthony Pettis otvorený tréning

Foto|Video: Instagram/Natediaz, YouTube