Do redakcie nám prišlo jedno špeciálne vianočné venovanie, v ktorom sa nájde mnoho chlapov. Pre istotu ešte raz upozorňujeme zástupkyne nežnejšieho pohlavia, že nasledujúce riadky sú určené vyslovene pre mužské publikum. Neradi by sme opäť boli terčom nahnevaných komentárov od pohoršených dám. 

 

Najlepší vianočný pozdrav 2020?

Veselé Vianoce….

Trochu skoro, ja viem, ale ja mám toľko perfektných priateľov, že som si myslel, že najprv začnem so škaredými vyd*bancami, nech to mám za sebou. Po opatrnom prehodnotení tvojho správania v roku 2020 som sa rozhodol, že predĺžim naše priateľstvo o ďalších 12 mesiacov. Takže malá vianočná správa pre teba.

Nie každá rastlina prežije smäd, ale kaktus áno.

Nie každý kvet urobí lásku, ale ruža áno.

Nie každý retard vie čítať a pozri sa na seba, ako ti to ide ?

Mne je jedno, či lížeš okná, alebo tr*káš zvieratá. Pre mňa si špeciálny a si môj kamarát. Pozri sa na seba, ako sa usmievaš na telefón. Kľudne pokračuj v jedení, ty vyje*anec.
Šťastné Vianoce môjmu špeciálnemu kamarátovi. A nedo*eb si to!

Všetko najlepšie v 2021?

Je toto najlepší vianočný pozdrav roka alebo máte lepší? Ak áno, podeľte sa s nami v komente pod článkom, neskôr tie najlepšie od vás radi zverejníme. A jasné, v mene celej redakcie Muzskysvet.sk vám, chlapi, prajeme šťastné a veselé sviatky v kruhu rodiny ❤️

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Foto: Instagram