Lionel Messi je hviezdou a po odchode Iniestu aj kapitánom FC Barcelona. Nie je žiadnym tajomstvom, že Argentínčan môže pridať svoj názor aj k prestupom svojho tímu. Podľa správ na webe Caught Offside by tentokrát rád v drese Blaugranas videl hviezdneho Slováka!

FC Barcelona patrí k najúspešnejším klubom posledných rokov, ale už niekoľko sezón sa katalánskemu celku vyhýba vytúžený úspech v Lige majstrov. Podľa mnohých za ich neúspechom v boji o tzv. ušatú trofej stoja problémy v defenzíve. A to si možno uvedomuje aj kapitán a najväčšia hviezda tímu Lionel Messi. Ten by totiž rád vo farbách Barcelony videl dvoch hviezdnych hráčov z talianskej Serie A.

Vyššie uvedený web totiž informuje. že Lionel Messi mal predostrieť vedeniu Barcelony dve mená, ktoré by v blízkej budúcnosti rád videl v tíme katalánskeho veľkoklubu. V oboch prípadoch ide o hviezdnych stopérov, pričom jedným z nich je slovenský reprezentant v službách milánskeho Interu Milan Škriniar. Druhý Messim vytipovaný obranca je Kalidou Koulibaly z tímu SSC Neapol.

28-ročný Senegalčan má však so svojim súčasným zamestnávateľom podpísanú zmluvu až do júna 2023 a jeho trhová hodnota je podľa webu Transfermarkt na úrovni 75 miliónov eur. Milan Škriniar taktiež nedávno predlžil svoj kontrakt v milánskom celku a momentálne je Interu zmluvne zaviazaný rovnako do 30. júna 2023. Jeho trhovú cenu odhaduje spomínaný renomovaný web Transfermarkt zhruba na 60 miliónov eur.

Stanú sa Lionel Messi a Milan Škirniar jedného dňa spoluhráčmi?

Zdroj: Caughtoffside.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter, YouTube