Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (30), ktorá prednedávnom ukončila aktívnu kariéru a vydala knihu, sa na kurtoch profesionálne pohybovala takmer pätnásť rokov. Za ten čas si stihla zarobiť svojimi výsledkami toľko peňazí, že si môže dovoliť naozaj luxusné bývanie!

O Cibulkovej je už dlhodobo známe, že trvalý pobyt má v ďalekých Spojených arabských emirátoch, konkrétne v Dubaji. Práve tam si zakúpila naozaj prepychový apartmán za približne štyri milióny dirhamov, čo je v prepočte 919-tisíc eur. Tento apartmán sa nachádza v komplexe s názvom Palazzo Versace, kde sa nájdu aj skvosty za vyše 8 miliónov eur.

Vzhľadom na to, že Cibulková si počas kariéry zarobila len tenisom takmer 13 miliónov eur, tak kúpa takejto nehnuteľnosti pre ňu nie je žiadnym problémom. A to jej mnohé ďalšie príjmy plynuli aj z množstva rôznych reklamných spoluprác. Ako vyzerá luxusný komplex, v ktorom sa naša bývalá reprezentantka bude objavovať spoločne s manželom Michalom Navarom, si môžete teraz pozrieť na záberoch nižšie.

Takto vyzerá luxusný komplex Palazzo Versace

Zdroj: Sport24.pluska.skFoto: Booking.com, Instagram/Domicibulkova