Taliansky výrobca špičkových áut začne v roku 2021 predávať svoje SUV Lamborghini Urus v novej edícií s názvom Graphite Capsule. Bude vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým!

Dynamický exteriér sa bude líšiť od svojich predchodcov, pretože bude tvorený celkom novou škálou matných farieb so saténovým efektom. Karosérii bude dominovať matná čierna farba s názvom Nero Noctis a dopĺňať ju bude krikľavo zelená Verde Scandal. Práve druhá spomínaná farba bude zdobiť predný a zadný spojler, bočné dverové lišty, vnútorné dverové lišty, obvod elektrónov, ventilované sedačky Alcantara a interiérové doplnky.

Lamborghini Urus

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Lamborghini Urus

Čo sa týka technických parametrov, tam sa veľa nezmení. Tak ako klasický Urus, bude disponovať benzínovým 4.0-litrovým motorom s výkonom 641 koní a pohonom na všetky štyri kolesá s maximálnou rýchlosťou 305 km/h. Pomocou 8-stupňovej automatickej prevodovky zrýchli z 0 na 100 za neuveriteľných 3,6 sekundy. Jediné auto typu SUV, ktorému sa podarí dosiahnuť podobný výkon je Bentley Bentayga.

Lamborghini Urus

Nová edícia Graphite Capsule bude dostupná na všetkých modeloch Lamborghini Urus od roku 2021 a bude stáť približne 218 000 amerických dolárov, čo je o 10 000 dolárov viac ako jeho bežná cena. Celkom „lacná“ záležitosť, nemyslíte?

Zdroj: Maxim.com | Foto: Instagram

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU