Farmárka Kristi Dali (32) mala na statku v poslednom čase blízko ku Radovanovi Dulínovi (38), ktorý sa dokonca v jednej z posledných častí vyjadril, že ju miluje. Obaja majú však doma partnerov a zatiaľ čo identita Radovej snúbenice Ivky bola už medzitým odhalená, to, ako vyzerá Kristin tajomný priateľ, zistíte až teraz! 

Kristi sa o ňom vyjadrovala ako o mužovi, ktorý má popri nej aj manželku, a ktorý by jej neposlal na Farmu žiadny list. Zdá sa však, že je to celé trochu inak. Jeho instagramový profil je totiž priam zaplavený fotkami samotnej Kiky a na niektorých z nich ju Paľo označuje ako svoju lásku.

Nechýbajú zábery z výletov po celom svete, čo dáva tušiť, že jej priateľ je asi „dobrá partia“. Podľa informácií zverejnených vo svojom profile sa pohybuje na trase medzi švajciarskym mestom Winterthur a Bratislavou. Paľo dokonca zverejnil aj posledné správy, ktoré mu Kristi písala pred odchodom na Farmu, a aj podľa nich sa zdá, že dvojica si spolu vo vzťahu príjemne nažívala. Nuž, ktovie ako to celé nakoniec bude, keďže každé natáčanie Farmy a jej okolnosti sú zahalené poriadnym rúškom tajomstva!

Kristi Dali s priateľom

Foto: Instagram/Pau.heli, Farma.markiza.sk