Kto z bežných ľudí sa môže dnes pochváliť tým, že mu fotku na Instagrame lajkol aj pápež? Nuž, takých asi fakt veľa nie je! O to prekvapujúcejšia bola správa, ktorá obletela všetky svetové bulvárne médiá. A to, že oficiálny profil pápeža Františka (83) na Instagrame olajkoval hanbatú fotku modelky Natalie Garibotto! 

Natalia Garibotto je 27-ročná brazílska modelka, ktorá pridáva pikantné zábery na svoje telo na pravidelnej báze. Ani ona sama však určite nečakala, akého fanúšika jej to vietor zaveje medzi zástupy chronických lajkovačov jej fotiek. Jeden zo záberov, na ktorom sa Natalia ukázala ako nezbedná školáčka s podvihnutou sukničkou a odhalenou prdelkou, jej totiž lajkol aj profil pápeža Františka.

Dodnes nie je známe, či tak učinil len nejaký správca jeho profilu alebo nebodaj samotný duchovný otec, no Nataliu to podľa jej vyjadrenia potešilo. A poznamenala taktiež, že aspoň má pred mamou vhodný argument, keď bude opäť kritizovať jej odhalené fotky, ako to má vo zvyku. Vy si Nataliu môžete pozrieť na nasledujúcich fotkách a záber, ktorý „osrdiečkoval“ aj profil pápeža Františka nájdete na konci celej fotogalérie!

Natalia Garibotto

Fotka, ktorú Natalii lajkov aj profil pápeža >>TU<<

Foto: Instagram/NataliaGaribotto, YouTube