33-ročný hokejový mág Alexander Ovečkin je v posledných rokoch suverénne najobávanejším strelcom celej NHL. V jednom z nedávnych rozhovorov opísal nielen zaujímavosti zo sveta hokeja, ale odpovedal aj na osobnú otázku ohľadom alkoholu!

Kapitán Washingtonu Capitals hrá v NHL už od sezóny 2005/2006 a okrem gólov a svojej typickej strely vie zaujať aj množstvom tvrdých bodyčekov. Redaktor mu v rozhovore pre Man in Blazers povedal, že futbalové hviezdy často tvrdia, že streliť gól pred toľkými fanúšikmi je pocit podobný orgazmu. Preto sa Ovečkina opýtal, či je to podobné aj v jeho prípade, keď sa mu podarí zložiť k ľadu protihráča, na čo hviezdny Rus povedal, že to nie je až také, ale aj tak je to skvelý pocit.

Alexander Ovečkin najlepšie hity

V spomínanom rozhovore sa vrátil aj k oslavám po zisku Stanley Cupu v sezóne 2017/2018, kedy podľa svojich slov pil úplne všetko od vodky, cez whiskey až po šampanské. Ovečkin dokonca skončil vo fontáne, na čo s odstupom času povedal, že to bolo už príliš a oslavy víťazstva v NHL boli naozaj šialené. Redaktor sa ho na záver opýtal, či mal niekedy z alkoholu na druhý deň opicu a Alexander odpovedal rezolútne ako klasický Rus. „Nie. Nikdy.“

Alexander Ovečkin najlepšie momenty

Zdroj: Russianmachineneverbreaks.com | Foto|Video: YouTube