Baví vás písanie a rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste ho chceli skúsiť na profesionálnej úrovni? Máte zmysel pre humor a vyznáte sa v chlapských témach ako šport, ženy, autá či zaujímavé videá? Ak áno, máme pre vás perfektnú ponuku!

Do nášho redakčného tímu vo vydavateľstve Next Media Group totiž hľadáme nové posily! Ak vás baví písanie, chcete sa v ňom zdokonaliť a v neposlednom rade si aj dobre zarobiť, neváhajte sa nám ozvať.

Naše portfólio

Vydavateľstvo Next Media Group zastrešuje hneď viacero magazínov. Manmagazin.sk /Muzskysvet.sk, čo je najčítanejší web pre muža na Slovensku. Taktiež ženy si prídu na svoje, pretože vydávame aj Slovakwoman.sk, čo je jeden z najlepších ženských lifestylových magazínov u nás. Buvlár zastrešuje web Hitky.sk, zábavu portál Funmagazin.sk a súčasťou vydavateľstva sú aj extrémne rastúce weby Fashionmagazin.sk, Sportovymagazin.sk, Topgirl.sk, Slovenskemamicky.sk, Omeste.sk a ďalšie.

Zamestnanecké benefity

Azda najväčšou zamestnaneckou výhodou je flexibilný pracovný čas. Len vy sami a nikto iný, si určíte, kedy chcete pracovať. Tiež si sami určujete to, kde chcete pracovať, nakoľko ponúkame home office, respektíve možnosť pracovať odkiaľ len chcete. Sme mladý, ambiciózny tím, ktorý vie pracovať, ale tiež sa zabávať.  Svedčí o tom viacero našich legendárnych porád, ktoré pravidelne organizujeme a na ktorých sa nielen veľa naučite, ale bez pochýb sa aj skvele zabavíte.

V rámci našej spoločnosti máme vynikajúci školiaci systém, počas ktorého vám budú zodpovedané všetky otázky a taktiež máte po ruke človeka, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť s prosbou, s otázkou, či s akýmkoľvek iným problémom. Za zmienku určte stojí aj možnosť kariérneho rastu. Ukážte, že ste dobrí a my vás povýšime!

Finačné ohodnotenie je veľmi motivujúce a jeho súčasťou sú aj pravidelné mesačné bonusy. Sme amciózne vydavateľstvo, ktoré chce dokázať spoločne veľké veci a hľadáme k nám rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Požiadavky

Od nových redaktorov nežiadame prax, dokonca nie je nutné ani vzdelanie v odbore žurnalistiky, pretože veríme, že každý si zaslúži šancu. Dôležitá je najmä ochota učiť sa novým veciam a to, aby vás písanie a tvorenie obsahu pre státisíce ľudí bavilo.Pokiaľ ste sa vo vyššie uvedených riadkoch našli a ste presvedčení, že hľadáme práve vás, neváhajte nás kontaktovať.

Viac info o pracovnej ponuke nájdete – TU

Foto: Nextmediagroup.sk, YouTube