Meghan Markle, manželka britského princa Harryho, momentálne čelí poriadnej hanbe. Na internete sa objavili nahé fotky ženy, ktorá sa nápadne podobá práve na ňu. A všetko nasvedčuje tomu, že celý svet vie, čo má princ Harry v spálni! 

Tieto zábery sa objavili ako prvé na webe talianskeho bulvárneho časopisu Oggi. Je na nich takmer naisto zachytená práve Meghan Markle počas dovolenky v Grécku v roku 2016. Samozrejme, môže sa jednať o fotomontáž, no podľa viacerých zdrojov je to len veľmi málo pravdepodobné.

Jedna z kamarátiek samotnej Meghan mala totiž v rovnakom období na svojom instagramovom profile uverejnené fotky z totožných miest, na akých bola nafotená nahá Meghan. Tie však ako keby zázrakom po štyroch rokoch z jej profilu po uverejnení spomínaných záberov samotnej Meghan zmizli a nakoniec bol odstránený celý jej účet.

A preto väčšina ľudí považuje za pravdivú verziu to, že sa Meghan stala obeťou útoku hackerov, čo by nebolo prvýkrát, kedy sa neznámym internetovým útočníkom podaril takýto kúsok. Celebrity majú s nimi už bohaté skúsenosti. A to ako vyzerá obnažené telo členky kráľovskej rodiny si teraz môžete pozrieť aj vy na konci článku!

Harry a Meghan podobné trampoty asi nečakali.

Meghan na spomínaných pikantných záberoch na konci článku >>TU<<

Zdroj: Funmagazin.sk | Foto: Instagram/Meghanmarkle