Zdá sa to neuveriteľné, ale je to pravda. Slovenský záložník Marek Hamšík po jedenástich rokoch zrejme opustí svoj milovaný klub SSC Neapol a zmení dres. Kapitán talianskeho tímu totiž dostal veľmi lukratívnu ponuku!

Marek Hamšík mal počas kariéry viackrát možnosť opustiť SSC Neapol, ale vždy sa rozhodol pre zotrvanie v tomto tíme, a to aj na úkor takých veľkoklubov ako Juventus, FC Barcelona, Bayern Mníchov či Manchester United. Zdá sa však, že jeho čas v SSC sa naplnil a slovenský reprezentant zvažuje odchod do Číny, kde mu údajne ponúkajú plat až vo výške 10 miliónov eur za rok. V nedávnom vyjadrení to potvrdil aj jeho otec, ktorý sa vyjadril, že šanca Marekovho prestupu do Číny je momentálne 60:40.

Aj sám hráč pripúšťa odchod z Neapola. “Verili sme, že v tomto roku môžeme konečne získať scudetto, no opäť nám to nevyšlo. Mrzí ma to kvôli fanúšikov a ďakujem im za podporu. Tomuto cieľu som venoval roky všetky svoje sily. Možno teraz prichádza obdobie, kedy sa naše cesty rozídu. Rád by som totižto skúsil ešte niečo nové,” povedal “Marekiaro” pre portál Pravda.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Pravda.sk | Foto: Twitter, YouTube