Víťazka ôsmeho ročníka speváckej súťaže CocaCola Popstar z roku 2008 Mária Čírová (29), rodáčka z Trnavy, sa verejnosti dostala do povedomia v nasledujúceom roku 2009, kedy debutovala so svojou skladbou Búrka. V rovnakom roku ju opdrezentovala aj na národnom kole súťaže Veľká cena Eurovízie 2009.

Dlhý čas sa Máriina Búrka držala na treťom mieste, ktoré zaručovalo nádej, že ju porota do Ruska nominuje. Nakoniec sa od nej šťastie odvrátilo a so ziskom 14,60 % hlasov skončila tesne štvrtá, keď zaostala len o 0,13% hlasov za treťou skupinou Mukatado, ktorú porota vybrala za prvého náhradníka. Tým sa jej nádeje na postup na svetové finále do Moskvy definitívne skončili.

Kým minulý rok (2017) sa krásna blondínka švihla v éteroch rádií melodickou skladbou Unikát, tento zase žnie úspech jej duet s Benom Christovao s názvom Padám, ktorý je použitý aj ako soundtrack k filmu Backstage.

No a nám aktuálne udrela do očka Majkina titulná fotografia na obálke slovenského magazínu pre mužov, na ktorej nie je príliš zahalená – bravo! 🙂

View this post on Instagram

🌪🌪🌪

A post shared by MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova) on

Ďalšie fotky nájdete v aktuálnom Breaku alebo na Máriinom Instagrame

Zdroj: Break, Wikipedia | Foto: Break Facebook