Potom, čo z Farmy musela kvôli zdravotným problémom odísť Martina Kovalčíková, tak východniari očakávali novú posilu. Všetci si mysleli, že to bude taktiež žena, no upútavka na večernú časť naznačuje niečo celkom iné! 

Evelyn v liste sľúbila východniarom novú posilu a všetci z nich dúfali, že príde nejaká šikovná gazdiná, ktorá pomôže najmä v kuchyni. Farmár týždňa z tábora východu Radovan Dulín veril, že pôjde o nejakú staršiu mamičku, ktorá v súkromí vychováva deti a bude sa vedieť postarať aj o hladné žalúdky farmárov.

Nová posila na Farme

Diváci však už podľa prvých záberov na novú posilu východniarov súdili, že to na farmárku ženu nevyzerá, aj keď sa réžia snažila to čo najlepšie zamaskovať blonďavou parochňou a ženským oblečením.

V upútavke na dnešnú časť si ale televízia Markíza nedala veľký pozor a uverejnila záber, kde sú pri stole už komplet všetci farmári. Na východniarskej strane to podľa všetkého vyzerá na mužskú náhradu za Martinu Kovalčíkovú. Nápadne sa navyše podobá na naposledy vypadnutého Martina Kollára z tábora západniarov, takže je vysoko pravdepodobné, že réžia ho vrátila späť do hry, ale tentokrát na stranu východu!

Farma 11 upútavka na dnešnú časť

Martin Kollár

Foto|Video: Farma.markiza.sk, YouTube