Všetci fanúšikovia reality show Farma od 16. októbra netrpezlivo čakajú na to, kedy sa na obrazovkách objaví incident, kvôli ktorému bol jeden z najväčších favoritov Matej Jurkovič vylúčený zo súťaže. Statný exfarmár medzitým na svoj instagramový profil pridáva jeden príspevok za druhým a naposledy sa svojho účinkovania v šou dotkol naplno! 

41-ročný osobný tréner sa na Farme najprv prezentoval ako svojrázny taktik, no potom, čo sa na Farme zblížil s mladou Mirkou Csorbovou (19), ho postupne ako keby všetky starosti opustili. Práve sympatickej brunetke, ktorá naposledy z Farmy vypadla po prehre v dueli s Rasťom Mojsejom, venoval Matej na Instagrame po prvýkrát vrúcne slová plné vďaky a láskyplných vyznaní.

Okrem toho sa však vyjadril, že Farma bola pre neho obrovskou skúsenosťou, ktorá mu do života dala veľa a odporúča to vyskúšať každému. Skonštatoval taktiež, že aj jeho pričinením sa zvýšila sledovanosť programu. Všetci diváci sú však už veľmi zvedaví, čo nakoniec dokázalo, v poslednom období navonok pokojného Mateja, vyprovokovať natoľko, že zaútočil na jedného z farmárov až tak, že ten skončil v nemocnici. Odpoveď by sme sa mali dozvedieť v niektorej z tohtotýždňových častí!

Matej Jurkovič o Mirke a Farme

Foto: Instagram/Matej.jurkovic.official