Situácia na Slovensku je poriadne napätá v súvislosti s opatreniami proti šíreniu pandémie koronavírusu Covid-19. A premiérom Igorom Matovičom (47) v rozhovore u Braňa Závodského v Rádiu Expres poriadne lomcovali emócie! 

Igor Matovič najprv počastoval urážkami svojich oponentov z opozície a neskôr si označenie „idiot“ vyslúžil od neho aj minister hospodárstva Richard Sulík za to, že sa mu doteraz nepodarilo nakúpiť antigénové testy na plošné testovanie. Slovenskom taktiež otriasla informácia o tom, že ho premiér vyzval na demisiu.

Zaujímavé však bolo aj jeho vyjadrenie o očkovaní na Covid-19, ktoré sa na Slovensku už pripravuje. Braňo Závodský sa ho opýtal, či sa ako zamestnanec kritickej infraštruktúry dá zaočkovať medzi prvými. Premiér opäť hovoril, že ako kapitán lode by chcel ísť posledný, no moderátor ho naviedol, že práve preto by mal ísť ostatným občanom príkladom.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Matovič na to zareagoval, že ak to budú ľudia chcieť, tak si dá pichnúť aj všetkých desať vakcín a zaklincoval to vyjadrením, že aj keď umrie, tak mu je to jedno. Samozrejme, tieto slová treba brať s obrovskou rezervou, pretože časy sú ťažké a takéto reakcie premiéra jednoznačne dokumentujú kritickosť situácie, v ktorej sa nachádzame. Preto aj my v redakcii vyzývame na dôsledné dodržiavanie opatrení, ktoré môžu ochrániť životy a zdravie ľudí okolo nás, a zabezpečiť bezproblémový chod nemocníc. Je to len na nás!

Igor Matovič – rozhovor u Braňa Závodského

Foto|Video: YouTube